Odvykání kouření

Odvykání kouření pomocí „Antismoking programu“ poskytuje možnost, jak se vyhnout abstinenčním příznakům při snaze přestat kouřit a zvýšit tak úspěšnost skoncovat s kouřením až na 90%.

Biorezonance

Eliminuje abstinenční příznaky vysílané z mozkových center. Díky vzorku nikotinu a slin z nedopalku klientovy cigarety je oscilační signál rozdělený na dvě části. Do organismu je během terapie pro odvykání kouření vysílán zrcadlově obrácený elektromagnetický frekvenční signál nikotinu a tím se anuluje jeho přítomnost v organismu, neprojevují se abstinenční příznaky, a v důsledku toho ani nevznikne tzv. nikotinový hlad, který je doprovázen chutí na cigaretu. Biorezonance funguje jako „rušička“ na nikotin. Odvykání kouření je tak redukováno „pouze“ na zvládnutí psychické složky závislosti tzv. rituálů, jak s nimi účinně pracovat se dovíte během sezení. Přestat kouřit je především obrovská změna životního stylu a „Antismoking program“ umožní přechod na život bez cigaret výrazně jednodušším a úspěšnějším.

Jak odvykání probíhá

Na sezení si přinesete nedopalek čerstvě nedokouřené cigarety, který využijeme pro načtení zdroje nikotinu ve vašem organismu. Během samotné terapie budete sedět v pohodlném křesle, na uších budete mít sluchátka a v rukách elektrody. Působení přístroje trvá 60 – 120 minut dle váhy klienta, cena zůstává stejná. Pro prodloužení účinku si odnesete nosič frekvenčních signálů ve formě cukrových globulí, bližší informaci obdržíte na místě. Po terapii je důležité do 2 hodin vypít 1,5 – 2 litry vody pro optimální detoxikaci organismu od nikotinu. Kontraindikací je těhotenství, epilepsie a kardiostimulátor.

Proč přestat kouřit?

Skoncovat s kouřením je ukázkou Vaší velké vnitřní síly a odhodlanosti, kterou v sobě ale nenajde každý. Problém přestat kouřit není v samotné závislosti, ale v odvaze vykročit směrem, o kterém víte že možná není snadný a hrozí i selhání. Ale vítězství patří pouze těm, kteří se nebojí vkročit do neznáma a nevolí pouze pohodlnou prohru. Dopřejte si své vítězství!

Buďte sami sobě vlastním pánem. Neřešte neustále, jestli nebo kde máte zase zapalovač, jestli máte dost cigaret až do rána nebo jestli musíte sednout do auta a jet nebo Vám půjčí soused? A pocity zda někoho v blízkosti nebo své děti neobtěžujete zápachem z cigaret, jestli nebo kdy a kde si vůbec můžete zapálit? Opusťte tyto svazující pocity jednou provždy. Získejte opět svou svobodu!

Již během dvou týdnů pocítíte, že se Vám lépe dýchá. Vrátí se Vám chuť a z jídla získáte daleko větší zážitek. Ustoupí Vám kašel, zlepší se Vám pleť, snížíte riziko srdeční a cévní mozkové příhody, snížíte riziko výskytu novotvarů na plících a v celém dýchacím ústrojí. Po 15 letech nekouření bude na tom Vaše tělo stejně jako u nekuřáka. Obnovte si své zdraví!

1 krabička denně? Přes 3000,- měsíčně, téměř 40 000,- ročně. Dvě krabičky denně, přes 70 000,- ročně. Kolik je to u Vás? Co by se Vám za tuto částku líbilo pořídit? Odložte si měsíčně zvolený a za rok Vás čeká velká odměna. Nebo si jen každý měsíc zpříjemněte nějakou malou radostí. Dopřejte si velkou odměnu za své vítězství!