Mentální trénink

Tisíce let existuje tajné vědění lidstva, které bylo přístupné jen několika vyvoleným a ti díky němu byli mocnější a úspěšnější než jiní. Dříve bylo tohoto vědění možné dosáhnout pouze pokud jste byli členy tajné společnosti. Dnes ovšem můžete rozhodnout Vy sami, zda si toto duchovní dědictví osvojíte.

Mentální trénink je účinným systémem, který splní Vaše přání a ukáže Vám, jak můžete utvářet svůj život. Nicméně je třeba se techniky a jejich suverénní použití nejprve naučit, stejně jako jsme se učili plavat, jezdit na kole, řídit auto, apod.

"Proměňte strach v odvahu, stres ve skvělou koncentraci, slabost v sílu, smutek ve štěstí a samotu v lásku.​"​

Petra Holubová

Jestli se i Vy chcete stát mistry, ať už ve sportu či v životě. Chcete-li osvobodit svoji mysl a tělo od strachu, stresu a negativních myšlenek a začít tak vynikat ve svém životě a prožívat své sny. Bude mi ctí Vás na této cestě doprovázet a to formou pravidelných setkání (tréninků), kde Vám ukáži způsoby a techniky, jak se stát mistry.

Pro koho je Mentální trénink velmi vhodný?​

  • pro každého člověka, který by rád našel v životě rovnováhu, svobodu a sílu
  • pro manažery a všechny, kteří pracují pod velkým tlakem
  • pro sportovce a ty, kteří by jimi chtěli být

Jak spolupráce probíhá?

Setkáváme se pravidelně 1x týdně nebo 1x za 14 dní – z důvodu, aby jste měli čas a prostor vše poznané uvést do praxe běžného života, jelikož jedna věc je procházet kurzy a školení a druhá věc, aby vše opravdu fungovalo tam, kde je to nejvíce potřeba – ve Vašem životě.

Na našich setkáních se učíme pracovat s myslí, zároveň zodpovím Vaše dotazy, které mohou vzniknout při používání technik v běžném životě. Doporučený minimální počet setkání jsou 4.

Ze života

"Legendární brazilský fotbalista Pelé ovládl třemi ohromujícími góly zápas, probíjel se hřištěm, kličkoval, bleskově měnil směr a obcházel obránce, vypadalo to, jako by měl míč přilepený ke kopačce, až do okamžiku, kdy se napřáhl a poslal ho přímou střelou do branky.

Pelé před každým zápasem přišel do kabiny přibližně o hodinu dříve než ostatní, lehl si, zavřel oči a začal si přehrávat film o sobě. V tom filmu si připomínal to, co má na fotbalu rád, nadšení a radost ze hry. Pak si představil, jak skvěle hraje, vývoj utkání, viděl atmosféru, diváky, vlastní tým i družstvo soupeře, viděl se jako nezastavitelný živel.

Praktikoval část mentálního tréninku a tím se připravil na vítězství. A v okamžiku, kdy vběhl na trávník byl opravdu nezastavitelný. Byl připraven fyzicky i po psychické stránce."

Petra Holubová